İkea,Evidea,Bauhaus,Adore,İstikbal,Bellona,Tekzen ‘den almış olduğunuz demonte mobilyaların kurulumunu mobilya montaj ustalarımızla kısa süre içerisinde gerçekleştirmekteyiz.

Demonte gardrobunuzu, bir odadan diğer bir odaya taşınmasını istediğinizde, dolabınız bulunduğu odada söküp diğer bir odaya taşıyarak demonte mobilyanızın montajını gerçekleştiriyoruz.

Başlıca Demonte Mobilya Montajı 

Gardrop montajı,tv ünitesi montajı,komidin montajı, şifonyer montajı, genç odası montajı,bilğisayar masası montajı ,çalışma masası montajı,sehpa montajı ,masa montajı,sandalye montajı,koltuk montajı,kanepe montajı,vestiyer montajı,portmanto montajı,raf montajı,beşik montajı,bebek odası montajı,ofis mobilyası montajı,kitaplık montajı,mutfak dolabı montajı,başlık baza montajı, dressuar montajı,askılık montajı,banyo aksesuarları montajı,sürgülü ray dolap montajı,ofis masası montajı,ofis doabı montajı,ofis dosya dolabı montajı

Mobilya Tamir 

Demonte mobilyalarınız zamanla deforme olabilir .Mobilyanızın zamanla menteşeleri,bağlantı noktaları,çekmece rayları,sürgülü ray dolabın rayları ve sürgülü ray tekerleri deforme olabilir .Zamanın da Demonte mobilyanızın tamirini yaptırdığınızda uzun süre demonte mobilyanızı kullanabilirsiniz.Tamiri olmayan mobilyalarınızın can sağlığına dahi tehlikesi olabilir.Menteşesi bozulan veya vidası gevşemiş kapak , menteşe tamirini yaptırmadığınız zaman üzerinize düşme tehlikesi vardır.Tamiri yapılmayan sürgülü ray dolap ‘ın kapakları ve rayları zamanla deforme olduğundan dolayı rayından çıkıp üzerinize düşme olasılığı her zaman vardır.

Taşınma Esnasında Mobilya Montajı ve Dikkat Edilmesi Gerekenler.

Taşınma esnasında size özellikle öneride bulunmak istediğimiz bir konu var. Malesef taşıma işi yapan ,nakliye firmalarının bir çoğu mobilya montajından anlamamaktadır.Rastgele demonte mobilyanızı söküp ,hızlıca bir şekilde kamyonete atarak demonte mobilyanızın , diğer taşınacak adrese yetiştirmek için koşturmaktadırlar.Taşınacağınız ikinci adreste ise mobilyanızın kurulumunu, hızlı ve amatör bir şekilde yalan yanlış mobilyanızı kurarak işlerini bitirirler.Herkes her işten anlayacak, diye bir kaide yoktur.Taşımacıların büyük bir çoğu mobilya montaj işinden anlamamaktadır.Sizlerde taşımacıların mobilya kurulum ve mobilya söküm  işinden ,bakınca anlamanızın mümkün olmadığını bildikleri için ,bulunduğunuz an mobilyalarınızla alakalı her hangi bir sorun oluşmamaktadır.Zamanla demonte mobilyanızı kullanmaya başladığınızda , tecrübelerimize dayanarak demonte gardrobunuzun sallandığını ,çekmece raylarının eskisi gibi çalışmadığını anladığınızda , mobilya montaj ustası aramaya başladığınızda geç kalmışsınız demektir.Genel edindiğimiz ve karşılaştığımız durumlar bir çok gardrobun neredeyse çöpe atılacak duruma geldiğine , malesef şahit olduk.

Tavsiyemiz

Demonte mobilyalarınızı ,taşınacağınız adreste işi bilen mobilya montaj ustalarına söktürmeniz.Nakliye firmasının taşınma işlemini gerçekleştirdikten sonra,  Demonte mobilyalarınızı ikinci adreste mobilya montaj ustalarının , mobilyanızı kurmasıdır.Bu şekilde demonte mobilyalarınızı 20 defa demonte mobilyalarınızı söktürüp ve tekrar demonte mobilyalarınızın kurulumu gerçekleşmiş olursa mobilyalarınız ilk günki sağlamlığında kalmaktadır.

Demonte mobilyanızın gardrobuna , raf eklemek veya deforme olan kısımlarını değiştirmek istediğinizde çeşitli sunta ve mdf katoloğumuzla yenilemekteyiz.

Hizmet verdiğimiz yerler

Ankara’nın merkez ve bütün ilçelerine hizmet vermekteyiz.

Ankara Çankaya ,Ankara ahlatlıbel, Ankara Gaziosmanpaşa ,Ankara ayrancı, Ankara küçükesat ,Ankara büyükesat, Ankara cinnah, Ankara kızılay,Ankara bahçelievler, Ankara anıttepe ,Ankara balgat,Ankara çukurambar , Ankara yüzüncüyıl ,Ankara beysukent ,Ankara bilkent,Ankara çayyolu , Ankara ümitköy , Ankara konutkent, Ankara yaşamkent, Ankara mesa sitesi, Ankara eryaman, Ankara eryaman 1. etap, Ankara 2. etap , Ankara 3. etap, Ankaraankara 4. etap, Ankara 5. etap, Ankara 6 etap, Ankara 7. etap, Ankara etimesgut, Ankara keçiören,

Ankara Kanal Açma