Batıkent Marangoz Ustası

0 Comments

Ankara ve bağlı bulunan bütün ilçelere Özellikle Batıkent Marangoz olarak  Amerikan panel kapı , MDF kapı,Laminaant kapı ve benzeri bulunan bütün kapı şekil ve modellerini hızlı ve zamanında profosyenel ustalarla kısa süre içerisinde amerikan panel kapı üretimini yapmaktayız .

Panel kapı ve MDF kapı üretiminde gelişmekte ve büyümekte olan firmamız perakende ve çoklu üretim konusunda hızla büyümektedir .

İnşaatlara panel kapı üretimini gerçekleştirmekteyiz. Alanında profosyenel ustalarla birlikte panel kapı üretimini kısa süre içerisinde gerçekleştiriyoruz.

Kendi imkanlarınızla temin etmiş olduğunuz panel kapıların montajını yıllara dayanan tecrübemizle profesyonel ekibimizle gerçekleştirmeyiz .

internet üzerinden satın almış olduğunuz veya yapı marketten almış olduğunuz panel kapıların montajını gerçekleştirmekteyiz.

Ankara ve geneline toplu üretim olsun perakende panel kapı üretimi olsun , hızlı ve zamanında panel kapı üretimi yapmaktayız.

Batıkent Marangoz Arayan Değerli Müşterilerimiz Vermiş olduğumuz hizmet modüler mobilya ,mutfak dolapları ,banyo dolaplarıyla sınırlı olmayıp korniş, stor perde ,ayna çerçeve vb montajını yapmaktayız. Evinizde taşınma sırasında kullanmış olduğunuz mobilyaların demontajını, vereceğiniz ikinci adrese de gelip uygun bir şekilde tekrar montajını yapıp sizlere teslim etmekteyiz.Mobilya ürünlerinizin de odadan odaya geçmesinde de demontajını yapıp ,yeni yerine montajını da yapıyoruz.

IKEA , KOÇTAŞ , BAUHAUS ,TEKZEN ,MODA LİFE ‘TAN ALMIŞ OLDUGUNUZ MOBİLYALARIN ( OFİS MOBİLYA MONTAJI ,YATAK ODASI MOBİLYA MONTAJI ,TV ÜNİTESİ MOBİLYA MONTAJI,OTURMA ODASI MOBİLYA MONTAJI, MUTFAK MOBİLYA MONTAJI,VESTİYER MOBİLYA MONTAJI,ŞİFONYER MONTAJI,GARDROP MONTAJI ) ‘NIN KURULUMUNU ÖZENLE VE USTALIKLA YAPMAKTAYIZ.

DEMONTE MOBİLYA MONTAJI

MUTFAK TAMİRATI

MUTFAK ANKASTRE’NİZ YERİNE OTURMUYORSA

MUTFAK DOLABINIZIN MENTEŞELERİ BOZULMUŞSA

MUTFAK DOLABINIZIN ÇEKMECE RAYLARI ÇALIŞMIYORSA

MUTFAGINIZA EK DOLAP GEREKİYORSA

BİZİ ARAMANIZ YETERLİ .

AMERİKAN PANEL .MDF VE MOBİLYA KAPILARINIZ İTİNA İLE MONTAJI YAPILIR.

YAPI MARKETTEN ALMIŞ OLDUGUNUZ KAPILARIN, KALİTELİ VE HESAPLI MONTAJLARI YAPILIR .

batıkent marangoz , Batıkent Mobilya Montajı , Batıkent Kapı Montajı , İkea Mobilya Montajı 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA Elektrikçi